Hakkımızda

Eruzay Iğdır ilinde 2010 yılında Iğdır'da kuruldu, Elektronik ve Yazılım alanında bir çok iş girişimi başarılı sonuçlandı. Büyümek ve bünyesinde aynı heyecana sahip iş arkadaşları ile bir çok alanda start-up başlattı. Sunmuş olduğumuz hizmetler, mutlu müşteriler ve başarılı projeler ile en samimi referansları kazandık. "Hello world!" diye başlayan hobimiz bir anda işimiz olmuştu, işimizi severek yaptığımız için tercih ediliyoruz.

Bilgisayarların evrimleştiği ve Mobil telefon olduğu bu dönemde mobil cihazları görmezden gelemezdik, yeni teknolojiler kullanmak için kendimizi her an eğitiyoruz. En hesaplı ve en yeni teknolojileri sizlere sunmadan önce öğrenmenin heyecanını yaşıyoruz.

Yazılım ile bir sorunu çözmenin eğlencesini yaşıyoruz. Eruzay yazılımları iş yükünüzü kusursuz bir şekilde çözüyor, kurumsal problemlerinizi interaktif yazılımlarla en yaratıcı çözümlerimizi sunuyoruz. Bir çok cihazın kendi aralarında iletişim kurmasını sağlıyor ve en başarılı senkronize tekniklerini kullanıyoruz.

Yazılımlarınız için yedekleme, güncelleme ve garanti veriyoruz. Bizimle çalıştığınız sürede her an sizin için ulaşabilir olmaya özen gösteriyoruz.Bize Yazın...

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mesajınız Gönderiliyor, Lütfen Bekleyiniz...

İletişim için teşekkürler, kısa sürede size dönüş yapmaya çalışacağız.

Bir yerlerde problem oluştu. Lütfen bizimle telefon yolu ile iletişime geçiniz..

Bütün alanları doldurduktan sonra gönderme işlemini deneyiniz.

Telefon
0 554 799 74 14
Fax
0 476 227 27 48
E-Posta Adresimiz
[email protected]
Eskişehir
Kanalboyu Sok. Çamlıca Mh. No:141/17
Tepebaşı / Eskişehir
Iğdır
Dr. Sadık Ahmet Cad. Bağlar Mah. No:37
Merkez / Iğdır
İstanbul
İkitelli Caddesi No:2 D:97 (MeydanHalkalı Ofisleri)
Halkalı - Küçükçekmece - İstanbul